En Ucuz Nerede? En Ucuz Nerede?: jigolo ne kazanıyor, En ucuz ürünler, en ucuz eşyalar, en ucuz elektronik cihazlar

Bu Blogda Ara

jigolo ne kazanıyor

jigolo

Davul bile dengi dengine sözü belirli kıstaslara bakıldığında çok doğru söylenmiş bir deyim olarak karşımıza çıkıyor. Fakat zaman denilen konjöktürel değişim hızlı yaşayan bir yapı içinde zaman zaman farklı sesler çıkmasının da önünü açıyor. İkili gönül ilişkilerinde en çok maddi durum farklılığı yapılan araştırmalarda öne çıkarken, ikinci olarak ise günümüzde aradaki yaş farkı büyük de olsa iki kişinin birlikteliğinin artık geçmiş yıllara göre daha ılıman yaklaşım içinde kabul edilirliğini gösteriyor. Tabi bu noktada bahsettiğimiz kadının erkekten daha büyük olması.
Dünya değişiyor gerçekten. Özellikle son otuz yıllık periyotta kadının iş sahasında daha çok ön plana çıkması aynı zamanda ekonomik olarak da özgürlüğünü elde etmesine neden olurken, tabi beklenti ve taleplerde de değişikliği veya güncel yeniliğin yaşanmasını beraberinde getirdi. Geçmiş yıllarda genç erkek, olgun kadın ilişkilerinin çok nadir yaşandığı bir gerçekken, bugün bu sayının arttığını çok rahat bir şekilde gözlemleyebiliyoruz. Bunda ayrıca ülkelerin ekonomik büyüme hedefleri ile doğru orantılı işsizlik payının olumsuz şartlar altında artış yaşanması da etken oluyor. Bu gibi zaman dilimlerinde iş sorunu yaşayan genç erkekler, hayatın daha yaşanabilir olması amacıyla olgun kadınlarla ilişki ya da evlilik düşüncesine girebiliyor, hatta bu nedenle jigolo hizmeti veren erkek sayısında da yine artış gözlemleniyor.
Kadının gün geçtikçe artan refah dilimindeki payına bakıldığında gelecek yıllarda da aynı minval çizginin devam edeceği görülüyor. Özellikle ikinci dünya ülkelerinde bu artışın daha hızlı olacağına yönelik bekleyişin dışında birinci dünya ülkelerinde de tırmanışın devam edeceğine inanılan bir yaygın anlayış söz konusu. Elbette ki jigolo arayanlar arasında da bu paralellik aynı sirkülasyonda devam edecek. Genç erkeklerin ise en çok üzerinde durduğu nokta ise iyi bir gelir beklentisi olarak aynı önemini koruyacak.
Geçmiş yıllarda bazen şüphe ile bakılan ilişkilerde yaşanan yaş farkı, artık kadınlar lehine bu noktaya geldikten sonra önemini de korumaya devam edecektir.